English | Castellano | Dansk | Polski | Português | Русский | עברית
Moja konto | Yad Vashem | Tools
Reunite families separated by the Shoah (Holocaust)

Używanie ShoahConnect jest bardzo łatwe. Podczas czytania Page of Testimony na stronach Yad Vashem, wystarczy kliknąć w klawisz, który przypisze Twój adres email do danej Page of Testimony.
Jaki klawisz? Klawisz, w który należy kliknąć to litera "C" (przykład: ShoahConnect button). Znajdować się będzie na pasku narzędzi Twojej przeglądarki. Pasek narzędzi jest dostarczany przez Google i należy go zainstalować (tylko raz), by móc używać ShoahConnect. Umożliwia on komunikację pomiędzy stroną instytutu Yad Vashem a ShoahConnect.
Jeśli używasz przeglądarki Internet Explorer 6+, kliknij tutaj, by zainstalować Google Toolbar i dodać klawisz ShoahConnect do paska narzędzi. [Problem?]
Jeśli używasz przeglądarki Firefox 1.5+ i systemu Windows XP/2000 SP3+ lub Mac OS X 10.2+ lub Linuxa, najpierw zainstaluj Google Toolbar stąd, a następnie kliknij tu, by dodać ShoahConnect do paska narzędzi.
Jeśli korzystasz z komputera publicznego (np. w czytelni), sprawdź, czy Google Toolbar i ShoahConnect nie są już zainstalowane. Jeśli nie, poproś osobę odpowiedzialną za komputer o pomoc.
Po instalacji przejdź na strony Yad Vashem i przypisz swój adres emailowy do interesujących Cię Page of Testimony poprzez kliknięcie w klawisz ShoahConnect button. Zostaniesz następnie zapytany o adres email i sposób powiadamiania o innych użytkownikach przypisanych do danej Page of Testimony. Jeśli jesteś autorem (lub najbliższą rodziną autora) Page of Testimony, ShoahConnect umożliwi, by inni członkowie rodziny mogli się z Tobą skontaktować bez podawania im Twojego adresu email - chyba, że sam na to zezwolisz. Jeśli jesteś krewnym ofiary i chcesz skontaktować się z autorem Page of Testimony, ShoahConnect poinformuje się, gdy tylko adres email autora zostanie przypisany do danej karty świadectwa i pozwoli Ci skontaktować się z nim poprzez ShoahConnect. Krewni mogą również kontaktować się z innymi członkami rodziny na tych samych zasadach ochrony prywatności.

LET NO HOLOCAUST VICTIM BE FORGOTTEN

Kontakt - O serwisie - Pomoc - Ochrona prywtaności - Press
©2008-2012 ShoahConnect.org